KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13395275
nr 1339 5275
Lars-Olov Laraeus, Modell, Signerad, -47. Olja på duk, 35x24 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 20:40:39
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr